Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality - všeobecné oznamy

Slovenský deň krojaVytlačiť
 

folklor.jpg

Združenie miest a obcí Slovenska a týždenník Slovenka, organizujú 8. septembra 2018 (sobota) o 14-tej hodine  v Banskej Bystrici jedinečné podujatie DEŇ KROJA.

Myšlienkou  podujatia DEŇ KROJA je pochod zástupcov obcí Radvanským jarmokom v svojich typických krojoch.

Prosíme všetkých Môlčanov, ktorí majú doma kroj a záujem zapojiť sa do sprievodu za našu obec, aby sa nahlásili na obecnom úrade do konca tohto týždňa.

Jedná sa o podujatie, ktoré má všetky predpoklady na to, aby sme celému Slovensku i zahraničiu ukázali našu historickú jedinečnosť, kultúrnu výnimočnosť a úprimný záujem zachovávať zvyky a tradície pre budúce generácie.

 V prípade záujmu viacerých účastníkov z Môlče, zabezpečíme  odvoz všetkých krojovaných Môlčanov do Banskej Bystrice a späť.


 
 

HASIČI - OZNAMVytlačiť
 

hasiči erb.jpgOkresné riaditeľstvo záchranného a hasičského zboru v BB, vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru


 
 

OZNAM - čerpanie dovolenkyVytlačiť
 

molca_erb.jpg

Obecný úrad Môlča oznamuje občanom, že v čase od 20. 6. - 29. 6. 2018 bude obecný úrad pracovať, z dôvodu čerpania dovolemky, v obmedzenom režime. V nutných prípadoch volajte prosím na tel.č.: 0918 393 492.

Ďakujeme za pochopenie


 
 

Služby božie - zmenaVytlačiť
 

evanjelické cirkevné dni.jpgEvanjelický cirkevný zbor Horná Mičiná oznamuje, že služby božie, ktoré mali byť túto nedeľu, sa  z dôvodu konania Evanjelických cirkevných dní vo Zvolene presúvajú na budúcu nedeľu, t. j. 8. júla 2018.


 
 

Návrh Spoločného programu rozvoja obcí Hrochoť, Čerín, Dolná Mičiná a Môlča na roky 2015-2023 na pripomienkovanie verejnosťou.Vytlačiť
 

Pripomienky (pre Obec Môlča) je možné doručiť osobne, elektronicky, prípadne poštou do
8. novembra 2015.


 
 

Vykurovacie obdobie a používanie palivových spotrebičov.Vytlačiť
 

Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici vydalo opatrenie počas vykurovacieho obdobia.


 
 

Pozdrav jubilantomVytlačiť
 

Oznamujeme Vám, že po dohode s Folklórnou skupinou Hrochoťan  rušíme kultúrnu akciu, ktorá bola naplánovaná na dňa 15.11. 2015 o 14:30 hod. – Pozdravy Jubilantom.

Predmetná akcia sa bude konať v náhradnom termíne, ktorý Vám bude neskôr oznámený.

Za pochopenie ďakujeme


 


 
 

Rekonštrukcia námestia MôlčaVytlačiť
 

Vážení spoluobčania. Obec Môlča sa uchádza o nenávratný finančný príspevok  z operačného programu PRV na realizáciu projektu "Rekonštrukcia námestia Môlča". Predstavu o budúcom námestí si môžete priblížiť z priloženého nákresu. Tešíme sa na vaše predstavy a názory.


 
 

Autokros Môlča 1.5.2016Vytlačiť
 


 
 

Autokros Môlča 10.7.2016Vytlačiť
 


 
 
Položky 41-50 z 123

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka